3
3

Ifor Williams ambassadør MX Andrine imponerer

Lørdag 10. oktober kjørte Ifor Williams ambassadør Andrine Olstad siste runden i Norgescupen, som i år gikk på Bjørkelangen. Før selve løpet lå Olstad på en 2.plass i cupen, og kjempet dermed om gullet.

Været var ikke helt på sin beste side denne lørdagen, og løpet ble en gjørmete og våt opplevelse for samtlige utøvere. Med mye regn i forkant og ikke noe mindre denne dagen, ble hver runde utfordrende.

Olstad har god erfaring og trening med å kjøre under disse forholdene, og kjørte inn til en imponerende 2. plass. Dermed holdt dette også til at Olstad tok seieren sammenlagt i Norgescupen.

Team Ifor Williams gratulerer!

3
    Din handlekurv
    Adapter 13pin bil-7pin henger
    Pris:kr 200,00
    - +
    kr 200,00
    Refleks rund selvklebende
    Pris:kr 115,00
    - +
    kr 230,00
    Navkopp
    Navkopp
    Pris:kr 98,75
    - +
    kr 197,50
      Legg til rabattkode
        Varer som er lurt å ha lett tilgjengelig:
        Varer som er lurt å ha lett tilgjengelig:

        Vi bruker cookies for at nettstedet vårt skal fungere best mulig med tilpasset innhold og annonsering i tillegg til å tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analyse av trafikken vår.