Med vår nye Titan-serie setter vi en ny standard for vinsjing med ATV, UTV, QUAD og tilhenger. Klar for de tøffeste forhold med en spesialdesignet bremseteknologi, 3-trinns planetgir og en stillegående og behagelig drift. Her får du en fullstendig metallinnkapslet vinsj med forbedret IP-klassifisering, nytt og stilig design, samt vår nyeste oppladbare trådløse fjernkontroll.
Designet for ekstreme offroad-entusiaster og tungt arbeid, kombinerer Titan-serien avansert ingeniørkunst og materialer av høy kvalitet for å sikre pålitelig ytelse når det virkelig gjelder.
Enten du klatrer opp steinete stier, drar deg gjennom dyp gjørme, berger tungt utstyr eller sjøsetter og tar opp båter, leverer disse vinsjene den hastigheten, styrken og kontrollen som kreves for å mestre enhver utfordring.
Serien inneholder modeller med 12V- og 24V-konfigurasjon, med ståltau eller Armortek Extreme – markedets mest slitesterke syntetiske line.
Alle vinsjene i serien leveres med 5 års garanti, noe som gir deg trygghet og tillit i mange år fremover!
Produktet leveres med følgende tilbehør:
Vaierguide
15 m ferdigmontert Armortek Extreme syntetisk line
Vinsjkrok
Kraftige batterikabler
Oppladbar 2-i-1 trådløs/kablet fjernkontroll
USB-ladekabel
Hovedstrømbryter
Monteringsplate
Monteringssett i rustfritt stål
Vi bruker cookies for at nettstedet vårt skal fungere best mulig med tilpasset innhold og annonsering i tillegg til å tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analyse av trafikken vår.